Halkan Kaga Bogo Guud Ahaan Magacyada iyo Beelaha Ay Kasoo Kala Jeedaan Baarlamaaka Koonfur galbeed

Maalintii shalay waxa la dhaariyey ilaa 56, Mudane oo ka tirsan Baarlamaanka Koonfur galbeed oo dhameystir u ah 89, mudane oo hore loo dhaariyey, guud ahaan tirada Baarlamaanka ayaa ka dhigan 145 Mudane.

Hadaba halkan hoose waxaad kaga bogan doontaan liiska Magacyadooda iyo Beelaha ay kasoo kala jeedaa.

  1. Khayr Maxamed Axmed ( Digil/Bagadi/Abaajibil)
  2. C/risaaq Maxamed Yuusuf  (Digil/ Jiido/Afaaf)
  3. Shariif Maxamed Sheekh Axmed (Mirifle/sharaaf)
  4. Qaasim Mogow Cabdulla (Mirifle/Asharaaf)
  5. Shaaric Abuukar Cali ( Digil/ Bagadi)
  6. c/raxmaan Cismaan Malaaq ( Digil/Bagadi)
  7. Maxamed Saciid Cabdullahi (Digil/ Bagadi)
  8. Maxamed Cali Maxamed (Shuute) ( Carmo)
  9. Cabdinuur Yarow Cismaan ( Ciroole)
  10. Yarow Cali Xuseen ( Mirifle/Boqol Hore/Disow)
  11. Aadan Xasan Maxamed (Mirifle/Boqol hore/Disow)
  12. C/laahi Macalin Xasan  Cali ( Mirifle/ Boqol hore/ Eemid)
  13. Roob sheikh Xasan C/raxmaan ( Mirife/ Eelaay)
  14. Cali Cabdi Cali ( Cali garuun) ( Mirifle/ Ealaay)
  15. Maxamed Macali Aadan ( Madmuran)  (Mirifle/ Eelaay)
  16. Bishaaro Cali Nuur ( Mirifle/ Eelaay)
  17. Muxidiin Xaaji Cadow ( Mirifle/ Eylo)
  18. Axmed Maxamed Yacquub ( Digil/ Galadi)
  19. Maxamed Nuur Sheekh Cadde ( Digil/Galadi)
  20. Faadumo cumar Abuu ( Digil/Galadi)
  21. Cali Xasan Cismaan ( Digil/ Garre)
  22. Maxamed C/raxiim Nuur ( Digil/ Garre)
  23. C/fataax  Abukar Ibrahiim ( Digil/ Garre)
  24. Naciimo Mohamed Ibraahim ( Digil/ Garre)
  25. Aadan Isaaq Wardheere ( Mirifle/ Garwaale)
  26. Amiin Maxamed Faarax ( Mirifle/ Garwaale)
  27. C/wahaab C/laahi Madoobe ( Mirifle/ Gasaare-Gude)
  28. Aadan Maxamed Cismaan ( Mirifle/Gawaawiin)
  29. Cali Isaaq Cumar  ( Mirifle/ Geelidle)
  30. Bashiir Ibraahim Aadan ( Mirifle/ Geelidle)
  31. Aamino Isaaq Maxamed (Mirifle/ Geelidle)
  32. Cali C/raxmaan Cali (Mirifle/ Harow)
  33. Nimco Nuur Cali ( Mirifle/ Harow)
  34. Aadan Dooyow Suurow ( Mirifle/Heladi)
  35. C/laahi Abdi Shoobey ( Mirifle/ Hubber)
  36. Madkiim Mad Aftiin ( Mirifle/ Hubeer)
  37. Shukri Bashiir Xaajir (Mirifle/ Hubber)
  38. Ugaas Isaaq Cali (Mieifle/Jiroon)
  39. Nuur Isaaq Sheekh ( Mirifle/ Jiroon)
  40. Maxamed Cismaan Xaaji Cadow( Digil/ Jiido)
  41. Ibrahim Cubdulle Cabdi (Farey) ( Digil/ Jiido)
  42. Ibrahim Cabdi C/raxmaan ( Digil/ Jiido)
  43. Xaawo Maxamed Ibrahim  ( Digil/ Jiido)
  44. Arfa Ibrahiim ( Mirifle/ Jilible)
  45. Ibraahim Xasan Buulle ( Mirifle/ Jilible)
  46. Xamdi Xasan Ibraahim ( Mirifle/ Jilible)
  47. Maxamed Cadow Xasan ( Mirifle/ Leysaan)
  48. C/shakur Yacquub Ibrahim ( Mirifle/ Leysaan)
  49. C/laahi Nuur Maxamed ( Mirifle/ Leysaan)
  50. Batuullo Xuseen Sheekh ( Mirifle/ Leysaan)
  51. Cabdi Maxamed Xasan  ( Mirifle/ Luwaay)
  52. C/wahaab  Shekh Maxamed Kariim ( Mirifle/ Luwaay)
  53. Cibaado Cabdi Cali ( Mirifle/ Luwaay)
  54. Maxamed Cali C/laahi ( Mirilfe/ Boqol Hore/ Qoomaal)
  55. Yuusuf Aadan Gurdaalle ( Mirifle/ Reer Dumaal)
  56. Ibraahim Cismaan Maadow ( Digil/ 5ta Calemood)
  57. Maxamed Macalin ( Digil/ 5ta Caleemood)
  58. C/laahi Cabdulle Xasan ( Digil/ 5ta Caleemood)
  59. C/qaadir shariif Sheekhuna Maye ( Digil/ Tuni)
  60. Dinke Sheekh Xasan ( Digil/ Tuni)
  61. Faadumo C/raxmaan Maxamed ( Digil/ Tuni)
  62. Macxamed Afaaye Cali ( Digil/Tuni- Toore iyo Todobo toll)
  63. C/laahi Isaaq Maxamed ( Mirifle/ Wanjeel)
  64. Maxamed C/qaadir Macalin ( Mirifle/ Boqol Hore/ Yallale)
  65. Cismaan Axmed Isgoowe Xasan ( Mirifle/ Yantaar)
  66. Xasan Xuseem Maxamed ( Xasan Ealey)  ( Mirifle/ Yantaar)
  67. Maxamed Xasan Axmed ( Jakole) ( Mirifle/ Yantaar)
  68. Faadumo Maxamed Aadan ( Mirifle/ Yantaar)
  69. C/salaam Cabdulle Yalaxow ( Hawiye/ Wacdaan Cismaan)
  70. Cismaan Cabdi Muuse ( Hawiye/ Silcis)
  71. Axmed Maxamed Nuur  ( Hawiye/ Wacdaan Cismaan)
  72. Nuur Ibraahim Cismaan ( Hawiye/ Wacdaan Cismaan)
  73. Aweys Cismaan Xuseen Macalin ( Hintire)
  74. C/laahi Mursal Xuseen ( Dir/ Gaadsan)
  75. Maxamednuur Maxamed Xabiib ( Reer Braawe)
  76. Abba Awow Sufi ( 12 Kofi Cadde)
  77. C/salaam C/laahi Maxamud ( Basaay) ( Hawiye/ Carmale)
  78. C/laahi C/raxmaan  Ibrahim (  Hawiye/ Sheekhaal Gabdershe)
  79. C/raxmaan Xuseen Cumar ( Hintire)
  80. Cadaow Macalin Yuusuf ( Walimoge)
  81. Dhaqan Taqal Yarow ( Daarood/ Ogaden/ Cowyahan)
  82. Maxamed Suldan Maxamuud ( Darood/Ogaden/ Cowyahan)
  83. Axmed Maxamed Cabdi ( Darood/ Ogaden/ Cowyahan)
  84. Aadan Xabiib Xasan ( Harti- Buraashley/ Majeerten)
  85. C/laahi  Maxamed Aadan ( Hawiye/ Jijeelle)
  86. Ruun Siraad Cali ( Dir/Biimaal)
  87. C/ Naasir Cabdi Caruush ( Hawiye/ Habargidir/ Ceyr)
  88. Mahad Cabdi Dhoore ( Hawiye/ Habargidir/ Saleebaan)
  89. Abuukar cabdulle raage ( Hawiye/ Abgaal)
  90. Ruqiya Abshir Nuur ( Hawiye/ Abgaal)
  91. Zaynab Ismail Abuukar ( Dir/ Biimaal)
  92. Hussen Ali Macalim  ( Dir/ Biimaal)
  93. Awiikar Nuur Abdulle  ( Dir/ Biimaal)
  94. Maxaad Max’ed Ciise   ( Dir/ Biimaal)
  95. Xuseen  Cali Xaaji  ( Dir/ Biimaal)
  96. Ax’ed Max’ed Barre  ( Dir/ Biimaal)
  97. Abuukar Xasan Xuseen  ( Dir/ Biimaal)
  98. Ax’ed Max’ed Macalim Omar  ( Dir/ Biimaal)
  99. Abdi Fataax Ali Ax’ed  ( Dir/ Biimaal)
  100. Yuusuf  Cabdinuur Suuri  ( Dir/ Biimaal)
  101. Binti Ibrahim Ali ( Dir/ Biimaal)
  102. Maryan Kayf Hassan Osman (Dir/ Biimaal)
  103. Max’ed Abdulkadir Cadow ( Digil/ Dabare)
  104. Osman Macalim Abdi Ibrahim ( Digil/ Dabare)
  105. Yasin Macalin Abdulkadir ( Digil/ Dabare)
  106. Madoobe Nuunow Max’ed ( Digil/ Dabare)
  107. Faduma Aden Osman ( Digil/ Dabare)
  108. Faayoow Abdi Shooleey ( Mirifle/ Eeylo
  109. abdukadir  Abdiraxman Ali (Hawiye/ Gaajecel)
  110. Nuurto Max’ed Abdi (Digil/ Garre)
  111. Max’ed-Nur Max’ed Maalim ( Mirifle/ Gaalidle)
  112. Abdullahi Aden Max’ed ( Mirifle/Hadamo)
  113. Ibrahim Max’ed Ax’ed  ( Mirifle/Hadamo)
  114. Hassan Macalim Yusuf ( Mirifle/ Hadamo)
  115. Max’ud Abdi Ali ( Mirifle/ Hadamo)
  116. Hassan Ali Abdi-Nur ( Mirifle/Hadamo)
  117. Hassan Aden Macalin Ax’ed ( Mirifle/ Hadamo)
  118. Siteey Max’ed Abuu ( Reer Baraawe)
  119. Haajiro Aden Macaawiye (Mirifle/ Heledi)
  120. Farxiyo Max’ed Ax’ed ( Mirifle/ Heledi)
  121. Aden Hussen Hassan ( Mirifle/ Jiroon)
  122. Amino Osman Issak Hussen ( Hawiye/ Jejeelle)
  123.  Faduma Max’ed Ibrahim ( Digil/Jiido/ Afaaf)
  124. Hassan Abdi Max’ed ( Mirifle/ Macalinweyne)
  125. Abdi Hassan Abdi (Kushuk) ( Mirifle/ Macalinweyne)
  126. Amino Ibrahim Salaad ( Mirifle/ Macalinweyne)
  127. Hassan Hussen Max’ed ( Hawiye/ Murunsade)
  128. Cartan Abdi Ibrahim ( Hawiye/ Murunsade)
  129. Mustaf Max’ed Abdi ( Mirifle/ Boqol Hore/ Qoomaal)
  130. Issak Isgoow Max’ed  ( Mirifle/Boqol Hore/ Eemid)
  131. Farax Sh. Osman Abdi ( Reer Aw Xasan)
  132. Fowsiya Ali Hassan Xaydar (Mirifle/ Reer Dumaal)
  133.  Macalin Max’ud Max’ed (Macalin Jiis) ( Digil/ 5ta Caleemood0)
  134. Max’ed Ax’ed Max’ed (Baafo)  ( Hawiye/Sheekhaal Jaziira)
  135. Ibrahim Macalin Aden Osman ( Hawiye/Sheekh Aw Qudub
  136.  Shaacir Omar Bayle ( Digil/ Tunni)
  137. Suweeys Ali Hassan  ( Hawiye/ Wadalaan)
  138. ILyas Hassan Nur Abdi   ( Mirifle/ Wanjeel)
  139. Abdiraxman Ibrahim Aden ( Mirifle/ Hariin)
  140. A bdulkadir Shaban Ax’ed ( Mirifle/ Hariin)
  141. Max’ud Max’ed Kaire ( Mirifle/ Hariin)
  142. Cudbi Abdiraxman Abdi  ( Mirifle/ Hariin)
  143. Ruqiya Hassan Coloow  ( Hawiye/ Xawaadle)
  144. Yusuf Ali Max’ed ( Hawiye/ Gaajecel)
  145. Saciido Shariif Jamaadudiin Max’ed ( Mirifle/ Asharaaf).
Aragtidaada Hoos Ayaad Ku Qori Kartaa
SHARE